Išpardavimas

€26.88

NEMOKAMAS PRISTATYMAS 220V 3G/H Stiklinis Vamzdelis, Ozono Generatoriai, oro ir vandens valymo kvarco vamzdelis ozonier KHT-3GQA2 DGOzone

Parašyti atsiliepimą

DGOzone 3G/H Kvarco Stiklo Vamzdis Ozono Generatoriai, oro ir vandens valymo ozono dalys glsaa vamzdis KHT-3GQ

KHT-3GQA1 AC110V-130V 50/60Hz

KHT-3GQA2

AC220V-240V 50/60Hz

Detalius Vaizdus

Dujų purkštukai

Dvi dujų purkštukai ant vamzdžio, galite imtis arba vieną, kaip oro įleidimo ar ozono iš lizdo, jokio skirtumo.galite naudoti deguonies arba sausos ir švarios aplinkos ore dujų šaltinis.Taip pat jūs galite pridėti sauso filtro įrenginys, ji gali išplėsti ozono vamzdis gyvenimo trukmę ir padidinti ozono koncentracija.

Savybės

1. Siauras išlydžio tarpelis, didelės ozono produkcija ir koncentracija, mažai triukšmo. 2. Aukštos įtampos ir aukšto dažnio corona išskyros, mažo dydžio, transformatorius, mažų degalų sąnaudų norma, elektros energijos. 3. Kvarco vamzdžiai yra su žema darbinė įtampa, tačiau didelė dielektrinė konstanta, nėra lengva būti suskirstymas. 4. Dielektrinė medžiaga yra didelio grynumo kvarcas kvarcinis medžiaga, kuri yra sukepintų aukštos temperatūros, todėl iškrovos vienodumas.Didelio grynumo silicio kvarco medžiagos su stipriu kietumas, atsparūs karščiui, mažo plėtimosi koeficientas, gerą cheminį stabilumą ir elektros izoliacines charakteristikas ir pan.Be to, didelio grynumo atsparus korozijai fluoro guma sandarinimo žiedai ir sandarumo firmos, kad kvarco vamzdelis naudingumo geriau. 5. Ozono sumažėjimas yra mažesnis nei 5 proc., jei darbo ilgą laiką, o tarnavimo laikas yra daugiau nei 10 000 valandų. 6. Lengva prižiūrėti ir įdiegti.

Anti-atgal srauto įtaisas reikia

Griežtai vandens kelią atgal srauto į vidinį ozono vamzdis.Įdiegti anti-atgal srauto įtaisas išvengti tokių problemų.

DGOzone Įmonė

Įsikūręs rytinėje Kinijoje, Šanchajuje .DGOzone Ltd.yra vienas techninis listinguojamos bendrovės, kurie profesionaliai projektuoja, kuria, platina ozono generatoriai, civilinių ir pramoninių oro ir vandens procedūros.DGOzone didžiųjų ozono generatorius vienetų, ozono generatorius, mašinos ir priedai.Ozono generatorius vienetai apima keramikos plokštės ozono generatorius vienetų ir keraminių vamzdžių ozono generatorius vienetų.Priedai padengti venturi, patikrinti vožtuvas, oro džiovintuvas ir pan.Mūsų ozono generatorius vienetai yra sertifikuota per CE ir RoHS.

Žymos: pramoninis ozonatorius 220v, oro ozon, lg kintamosios srovės generatorius, generatorius vienfazis, sunglass moterims, 12v ozon generatorius, ozon vandens, generatorius ozon, matuoklis ozono, ozon
A2 220V-240V
Galia 20W
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas DGOzone
Darbo Dažnis 5-20KHZ
Išėjimo HV 12kv
Ozono produkcija 3g/h
Modelis KHT-3GQA1/A2
A1 AC110V-130V

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai