Išpardavimas

€6.85

€7.44

KINTAMOSIOS srovės Maitinimo Adapteris, Įkroviklis Sony CCD-TRV3E, CCD-TRV13E, CCD-TRV15E, CCD-TRV16E, CCD-TRV17E, CCD-TRV27E Handycam " vaizdo Kamera

Parašyti atsiliepimą

Prašome atkreipti dėmesį, kad šios Prekės yra Kelis Paketo Pasirinkimas, Mes išsiųsti Paketą Jums, Pagal jūsų Pasirinkimą.Prašome C hoose C arefully.

Žemiau Jūs Galite pamatyti, Specifikaciją, AC Maitinimo Adapteris, Įkroviklis ir Baterijos Įkroviklis:

KINTAMOSIOS srovės Maitinimo Adapteris skirtas Nepertraukiamo Elektros Tiekimo Jūsų Fotoaparato arba Vaizdo kameros, Bet Negali Imti iš Jūsų Baterija.

Pakeisti Dalies Numeris:

Sony AC-L10, AC-L10A, AC-L10B, AC-L10C

Sony AC-L15, AC-L15A, AC-L15B, AC-L15C

Sony AC-L100, AC-L100B, AC-L100C, AC-L100D

Šis rinkinys Leidžia jums Galios jūsų Kamera iš KINTAMOSIOS srovės Lizdo.Naudinga Ilgas Studija Ūglių nereikia Nuolat Pakeisti ir Papildyti Kelių Baterijų

KINTAMOSIOS srovės Maitinimo Adapteris skirtas Nepertraukiamo Elektros Tiekimo Fotoaparato, o Atsisiųsti Nuotraukas į Kompiuterį, Pratęsti Darbą Studijoje, arba Žiūrėdami Vaizdus, o Prijungti prie TELEVIZORIAUS arba vaizdo grotuvą.

100% nauji Aukštos Kokybės Generinių vaistų (Ne OEM) KINTAMOSIOS srovės Maitinimo Adapteris

100% Suderinamumo su Originaliu

AC 100-240 V - Naudoti Prietaisą Bet kurioje Pasaulio vietoje

Visame pasaulyje Įėjimo įtampa: AC 100-240V, 50/60Hz

Išėjimas: DC 8.4 V 1.7

1 Metų Garantija, CE ir Kinija BMK Sertifikuota

Būklė : Nauja

Apsauga: apsauga nuo Per didelė įkrova ir Trumpo Jungimo Apsauga.

Komplektą Sudaro:

1x AC Adapteris, Įkroviklis

1 x "MUMS/EU/AU/JK Maitinimo Laidas Laidas (Mes atsiųsime jums plug pagal jūsų šalis)

Veiksmas: Parengti elektros energijos tiekimas

1 Atidarykite DC lizdas Dangtelį ir Prijunkite KINTAMOSIOS srovės Maitinimo Adapteris Tiekiamas su jūsų vaizdo Kamera DC lizdas su Kištuku, tai Ženklas, Nukreipta aukštyn.

2 Prijunkite Maitinimo Laidą prie Maitinimo šaltinio.

3 Prijunkite Maitinimo Laidą į elektros Lizdą.

Jei nesate Patenkinti Produkto,Jūs visada Galite susisiekti su mumis,Mes Grąžinsime Visą Pinigų ar Siųsti naujų, kaip Pakeisti jums.

USB Maitinimo Adapteris skirtas Nepertraukiamo Elektros Tiekimo Jūsų Fotoaparato arba Vaizdo kameros, Bet Negali Imti iš Jūsų Baterija.Pakeičia Sony AC-L10, AC-L10A, AC-L10B, AC-L10C, AC-L15, AC-L15A, AC-L15B, AC-L15C, AC-L100, AC-L100B, AC-L100C, AC-L100D KINTAMOSIOS srovės Maitinimo Adapteris.Šis rinkinys Leidžia jums Galios jūsų Kamera iš USB Prievado .Naudinga Ilgas Studijoje ar Lauke Ūgliai nereikia Nuolat Pakeisti ir Papildyti Kelių Baterijų Mūsų Unikalaus Dizaino Adapteris yra Tikrai Patogu ir Praktiška Daro Ilgą Laiką Įrašymo Keliaujant ar Lauke., tai Gali būti Laikomi Kritiniais atvejais, Pasiruošti sau, Pasidalinti su savo Partneriais, Šeimos, Mėgėjams, Įsitikinkite, Kad jūs Niekada Praleisti Tauriųjų Momentus.

Padaryti Jūsų vaizdo Kamera Geriau Dirbti, Prašome naudoti 5V 2A(išėjimas), USB Prievado.Gali būti Įkrautas per USB Sieninis Įkroviklis, Automobilinis Įkroviklis, Išorės Bateriją ar kitus Prietaisus Su USB (5V, 2A-4A), Suteikia Jums Daugiau galimybių

Rodoma Per Įkrovimas, Trumpo Jungimo, Aukšta Temperatūra ir Apsauga nuo Viršįtampių.

USB Maitinimo Įėjimas: 5V, 2A-4A (Bent 2A Srovė,Iki 4A jei reikia);Išėjimas: DC 7.6 V-8.4 V, Visi Kabelio Ilgis: 150CM; Prijungti Tiesiogiai prie Maitinimo Bankas ir Jums Nereikia Nerimauti, Veikia iš Akumuliatoriaus, Bet Daugiau.

Tiesiogiai Prijungti prie Maitinimo Bankui Suteikti Jūsų vaizdo Kamera Stabilus Maitinimo.Lengvas ir Nešiojamų Dizainas, skirtas prijungti Mobiliesiems Galia Suppy, Kai Ilgas Studijoje ar Lauke Ūgliai Be Nerimauti Nutraukti Fotografija.

Paketas Apima:

1x USB Maitinimo Adapteris Įkroviklis

Aprašymas:

1. Nuolatinės SROVĖS Kabelis Ratai Gali ne tik Žaisti Vaidmenį, Maitinimo Adapteris, bet Slso gali Veiksmingai Slopinti Harmoninės Srovės.

2. Aukštos Kokybės Žetonų, DC Inverter Konversijos Efektyvumą.

3. Gerą Stabilumą, Aukštą Srovę, Mažai Statinė Srovė.

4. Gali būti Įkrautas per USB Sieninis Įkroviklis, Automobilinis Įkroviklis, Išorės Bateriją ar kitus Prietaisus Su USB, Suteikia Jums Daugiau galimybių

5. Nuolatinės SROVĖS Perdavimo kabeliu, Skaitmeninės Kameros Maitinimo šaltinis, Mobiliojo Galia: 5000-30000 Ma, lygi Skaičius Kameros, Nauja Baterija; įjungus Blykstę Nuotrauką arba Vaizdo įrašą, Užtikrinti Nepertraukiamą elektros Energijos.Pagerina Stabilumą Kameros Darbas.

Pastaba:

1. Siekiant, kad jūsų Kamera veikia Geriausiai, naudojame Aukštos Kokybės Perkelti Elektros Tiekimo, Mobiliojo ryšio, elektros Energijos Poreikių Išvesties 5 v, 2/4A Srovei.Kai Maitinimo įtampos arba Srovės Nepakanka, Galite ne Šaudyti, Prašome Pasirinkti Bent Geriau Srovė.

2. Mobiliojo Maitinimo šaltinis yra Automatinis Užmigdymo režimą ir Užsidaro.

3. Nenaudokite Kompiuterio USB, Nes Kompiuteris, USB 2.0 Išvesties Įtampa yra Daugiausia 5v, Bet Srovė yra Mažesnė nei 500mA Srove.

4. Naudotis Fotoaparatu ilgesnį Laiką, Nustatyti Fotoaparato Budėjimo Laikas Ilgiausia Laukimo Laiką, Jei esate nepatenkinti su Produktu,Jūs visada Galite susisiekti su mumis,Mes Grąžinsime Visą Pinigų ar Siųsti naujų, kaip Pakeisti jums.

Žymos: handycam kameros, 18650 li, desulf, usb "flash" diską, 84v įkroviklis, tinklo usb sony, vaizdo kamera sony hendicam, usb stick, kamera, su įkrovikliu, cr 2450 įkroviklis
Ekranas Taip
Pakuotė Taip
Prekės Pavadinimas Saulėtas kambarys
Tipas USB
Protingas Mokestis Taip
Modelio Numeris AC-L100
Naudoti Fotoaparatas
Greitai įkrauti Taip

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai