Išpardavimas

€40.14

€48.36

Lin Xia Shen, 18 Metų Laukinių Radix Panax Ženšenis, Balta Ženšenio Šaknis

Parašyti atsiliepimą

Geriausia Vieta Internete Pirkti Lin Xia Shen, 18 Metų Laukinių Radix Panax Ženšenis, Dydis Apie 12-15g/vnt Chang Bai Shan Baltojo Ženšenio Šaknų Tiesiogiai Iš No. 1 Kinijos Žolė Rinkos, Nemokamas Pristatymas.Rasti Daugiau Nei 3000+Bulk Kinijos Džiovintų Žolelių Ar Grynų Miltelių Arba Ekstrakto Milteliai Arba Rasti, Žolių Sėklos Čia.Pavyzdžiui, Ženšenis Lingzhi Goji Uogų Dong Quai Dang Shen Bei Qi Saldymedžio Šaknų Grybelis Ir Kt.

Atsakomybės apribojimas

Visi Mūsų Žaliavos Žolelių džiovinti, sterilizuota, išbandytas ir supakuotas dulkių užsandarintas, krepšiai ar dėžės.Prašome atkreipti dėmesį, kad augalai sudaro faktiškai visa, žalias augalas (i.e.vaisių, stiebų, šaknų, žiedų, mineralinių ir kt.) ir nėra perdirbtas į miltelius, kepurės, kepurės ar formules.Sveikos žalios Žolės neapima naudojimo informacija, kaip jie yra skirti profesionalių žolininkų ir tie vartotojai, kurie turi patirties ir žinių, būtinų saugiai paruošti savo formules.

Atskiri rezultatai gali skirtis.Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokiam ligos.Pareiškimų apie šioje svetainėje, ir visi filialai nebuvo įvertintos pagal FDA.Konsultacijos dėl gydymo ar priežiūros atskiram pacientui turėtų būti gautas per konsultacijas su apmokytas sveikatos priežiūros specialistu.

Žymos: audinys leo, ženšenis, ampeg dan armstrong, panax ginseng, gumbavaisiai, ženšenio šaknys, šviežių ženšenis, ginkmedžio kapsulės, korėjos ženšenis raudona, naujienų jeremy lin
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai