Nemokami dalykai, kuriuos galima padaryti viešint Ciuriche

Kelionės yra pats nuostabiausias dalykas. Planuoti kelionės eigą, pakuotis daiktus, vaikščioti pakilia nuotaika ir laukti skrydžio. Visa tai tampa tarsi sapnas, jeigu kojos nepakiša piniginiai reikalai. Norint gerai paatostogauti reikia turėti nemažai pinigų, nes be jų turbūt nepatirtumėte nepamirštamų įspūdžių. Tačiau išeitis iš padėties visada yra ir nereikia nerimauti dėl to, jog kelionėje neužteks pinigų. Kelionė į vieną Šveicarijos miestų Ciurichą yra populiari, pigumo atžvilgiu. Tiesa, šiame mieste taip pat yra brangių dalykų, apie kuriuos net nebūtume pagalvoję, tačiau išsiversti be jų tikrai įmanoma. Juk kiekvienas miestas ir šalis turi savo privalumus ir trūkumus. Svarbiausia dalis atvykus į šį miestą yra susirasti nakvynę. Tai jums kainuos bent 50 eurų. Suma nėra labai maža, tačiau neišleidus jokių pinigų pramogoms, ši kelionė jums taps pati pigiausia ir geriausia! Keletas faktų apie Ciurichą, kuriuos vertėtų žinoti:

Jis turi apie 1200 vandens fontanų lån let.
2 milijonai žmonių vadina Ciurichą namais.
Ciurichas turi daugiausia naktinių klubų pasaulyje,

Pats geriausias dalykas šioje kelionėje yra tas, jog Ciuriche nereikia keliauti autobusu ir taksi. Pasivaikščiojimas jums atvers begalę įvairių miesto vaizdų ir taip sutaupysite pinigų. Neleiskite kainoms atbaidyti jūsų nuo kelionės tikslo. Tad štai keletas nemokamų dalykų, kuriuos galite padaryti ir aplankyti šiame mieste.

Botanikos sodas. Ciuricho botanikos sodas yra sujungtas su Ciuricho universitetu. 53000 kvadratinių metrų sode rasite virš 6000 augalų ir gėlių rūšių. Tai puikiai tinka šeimoms, kurios nori aprodyti vaikams gražius vaizdus ir patys šiek tiek atsipalaiduoti nuo gatvių šurmulio.

Ciuricho ežeras. Pasėdėti prie Ciuricho ežero privalo kiekvienas. Tai puikus atsipalaidavimas šeimai. Čia matysite begalę žmonių, kurie žaidžia su savo vaikais, augintiniais. Tai puikus pasisėdėjimas kartu užmezgant naujas pažintis.
Lindenhofo kalnas. Šis kalnas paliks jums tikrai gerų įspūdžių. Reikia nepamiršti užfiksuoti vaizdų su fotoaparatu, kurie atsivers užlipus į šį kalną. Lindenhofo kalnas yra aukščiausia Ciuricho vieta, tad joje atsiveria visas miesto grožis. Vasarą čia vyksta daug koncertų ir švenčių, tad čia neturėtų būti nuobodu!

Flohmarkt Kamzlei turgus. Tai pats didžiausias ir kone pigiausias turgus Ciuriche. Čia esančios prekės yra labai kokybiškos, o jų kainos tiesiog priverčia nusijuokti. Šis turgus atidarytas kiekvieną šeštadienį. Čia gausu senovinių ir naujų daiktų, kurie tikrai traukia akį. Tačiau čia yra labai daug žmonių, tad pamačius gerą daiktą nedvejokite!

Pasivaikščiojimas aplink. Pati geriausia ir nieko nekainuojanti pramoga yra pasivaikščiojimas – rentefrit lån. Čia jums nereiks mokėti nei už traukinio nei už autobuso bilietą. Tereikia būti geros nuotaikos ir gerai pailsėjusiems. Ciurichas yra vienas gražiausių miestų, kurį privalote pamatyti naktį. Tad jeigu jūs turite laiko ir niekur neskubate, leiskitės į miesto apžvalgą nakties metu. Tai jums taps pati geriausia pramoga, kurią norėsite kartoti vėl ir vėl.

Fotografuokite, fotografuokite ir dar kartą fotografuokite. Ciurichas yra žinomas savo fontanų gausumu. Čia yra virš 1200 įvairiausių fontanų. Dauguma fontanų yra nepaprasti meno kūriniai, kuriuos privalu nufotografuoti. Tik pasirūpinkite fotoaparato atmintimi, kad netektų pamiršti šių nuostabių fontanų!

FocusTerra. FocusTerra yra žemės mokslų muziejus, kuris nuves jus į kelionę aplink pasaulį. Čia jūs galite sužinoti kodėl išsiveržia vulkanai, kas sudaro žemę ir dar daugiau įdomybių. Šiame muziejuje vyksta parodos apie aplinkos problemas,pateikiama pavyzdžių kaip galima jų išvengti.

Tereikia nepamiršti geros nuotaikos ir gerai pasisotinti tam, jog nepritrūktumėte energijos tyrinėjant Ciurichą. Sėkmės!