Finansiniai patarimai poroms

Meilė, tai pats gražiausias jausmas pasaulyje. Meilė suteikia sparnus ir dažnai atima protą, tuomet karaliauja jausmai ir mintyse nuolat regime tik vieną vienintelį žmogų. Susižavėjimas, įsimylėjimas, piršlybos ir galiausiai santuoka. Taip atrodo laiminga meilės istorija. Medaus mėnesiui pasibaigus, tenka grįžti į realybę, o ji dažnai atrodo maždaug taip: neapmokėtos sąskaitos, namų ruoša, paskola būstui ir pan. Visiems šiems dalykams reikia pinigų, vadinasi vien meilė jų nepadengs. Protingos poros, kalbėdamos apie bendrą ateitį, nepamiršta ir finansinių aspektų, nors kartais ši tema nėra itin maloni, tačiau apie tai kalbėti būtina – http://kredit247.com.ua/кредит-онлайн/.

Mylimieji dalinasi viskuo. Svajonės, planai, pomėgiai… Tačiau, kai kalba pasisuka apie pinigus, kartais kyla nesutarimų. Gali būti, jog vienas iš poros labai mėgsta išlaidauti, o kitas nori taupyti. Kaip rasti kompromisą? Dažnai, susitikinėjant, įsimylėjėliai stebina vienas kitą netikėčiausiais dalykais. Vaikinai mėgsta išlaidauti ant prabangių automobilių, prabangių vakarienių restorane ir panašių dalykų, kuriems išleidžiama krūva pinigų. Gali būti, jog tuo metu, vaikinas išleidžia visas savo santaupas ar net skolinasi iš banko, o tai reiškia, kad vėliau visa tai teks grąžinti. Romantiški pasimatymai, vakarienės žvakių šviesoje ir kiti mieli prisiminimai išlieka ilgam, tačiau, norint kurti bendrą ateitį, reikia atminti, jog gyvenimas kartu, tai ne tik romantiški pasimatymai ir bemiegės naktys. Kitaip tariant, santuokoje tenka dalintis viskuo, įskaitant ir finansus, kuriuos reikia paskirstyti taip, jog pakaktų abiems ir dar pavyktų sutaupyti. Finansinius planus kuria abu sutuoktiniai, todėl abu turi prie to prisidėti ir stengtis, jog biudžetas būtų gerai apgalvotas ir jame būtų kuo mažiau spragų, net jei finansinė situacija ir nėra labai džiuginanti.

Galvojant apie bendrą ateitį, reikėtų atsižvelgti ir į esamą situaciją. Poros gaunamų pajamų, turi pakakti padengti būtiniausioms išlaidoms, mokesčiams ir kitoms reikmėms. Reikia apgalvoti ir tai, kad greičiausiai teks mokėti paskolas, taupyti ir išmokti tinkamai paskirstyti biudžetą. Biudžetas šiuo atveju yra būtinas. Kai kurie galvoja, jog biudžetas suvaržo išlaidas, tačiau iš tiesų, biudžetas tiesiog padeda geriau suvokti, kiek galima išleisti apmokėjus sąskaitas. Kartais nutinka taip, jog dar iki santuokos, vienas iš poros jau turi paskolų, reikia turėti omenyje, jog greičiausiai šias paskolas teks mokėti abiems. Tapus šeima, visas turtas tampa bendras, todėl, net r asmeninės santaupos, lyg ir tampa bendromis. Apie jas reikėtų padiskutuoti. Galbūt santaupos gali padėti pradedant verslą, galbūt jas norite pasilaikyti ateičiai, o galbūt, norite, jog asmeninės santaupos tokiomis ir liktų. Visa tai būtina aptarti, nes tai yra labai svarbu, niekada negali žinoti kas nutiks gyvenime, kartais net ir gražiausios meilės istorijos baigiasi nelaimingai, o skyrybų metu, tenka ne itin draugiškai dalintis bendrą turtą. Žinoma, šito tikrai niekas nelinki, tačiau reikia apgalvoti ir tai.

Padiskutavus finansine tema, galima ją trumpam nustumti į šoną, na, o jei tai nekelia jokių nemalonių jausmų, galima pasikalbėti ir apie ateities planus, kiek norėtumėte turėti vaikų, kiek reikėtų uždirbti, jog galėtumėte gyventi patogiai, kiek pinigų reikėtų turėti nenumatytiems reikalams ir pan (Веб-портал). Kai kurie, pasirašo vedybinę sutartį, kurioje aiškiai išdėsto finansinius susitarimus. Ar tai būtina? Kiekvienas sprendžia pagal save. Tai tiesiog finansinė apsauga, tačiau jokiu būdu nėra privaloma ir nereiškia, jog pasirašius tokią sutartį, santuoka yra nieko verta. Svarbu rasti bendrą sutarimą ne tik dėl mielų ir romantiškų dalykų, tačiau ir dėl finansinių aspektų, nes santuoka, tai ne tik romantika, tai darbas ir bendra sąjunga, kurioje tenka mokėti sąskaitas, plauti indus, tvarkyti namus ir besąlygiškai rūpintis vienas kitu bet kokioje situacijoje, net ir pakliuvus į finansinę nesėkmę.