Apsipirkinėjimas vaikeliui.

Apsipirkinėjimas sau tapo elementarus dalykas. Savo poreikius mokame patenkinti kiekvienas, tačiau kai ateina tas laikas, kai gimsta vaikelis, apsipirkinėjimas tampa tikru iššūkiu. Tiesa, apsipirkinėti reikia pradėti ne tuomet, kai gimsta vaikelis, o daug anksčiau. Vaikelio atėjimas į gyvenimą yra didelė šventė, tačiau kaip ir visoms šventėms, jai reikia pasiruošti iš anksto.

Pirmiausia, reikia žinoti nuo ko pradėti, ir ką būtent pirkti vaikeliui. Žinoma, daugelį dalykų jūs gausite iš artimųjų, bei draugų, tačiau pačius svarbiausius dalykus turite įsigyti patys lage kake. Yra prekių, kurių ir neverta įsigyti, kadangi nežinote ar jos tikrai prireiks. Svarbiausias dalykas, ką būtent reikia pirkti, tai šliaužtinukai. Naujagimis be šliaužtinukų tikrai neišsivers, kadangi tai bus jo pagrindinis rūbas pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. O ką jau kalbėti apie kojines, kepurėles, šiltus apklotukus. Tačiau būtina atsižvelgti ir į dydžius, kadangi ne viskas gali tikti naujagimiui. Svarbiausia įsidėmėti pagrindinius dydžius, bei žiūrėti, kokiu laiku gims vaikelis. Jo dydis priklauso nuo genetikos, tad orientuotis galite ir pagal save. Tereikia paklausti mamos, kokio svorio bei ūgio gimėte. Dažniausiai vaikelis gimsta tokio ūgio, kokie gimėte ir jūs ar jūsų vyras. Taip pat, reikia žinoti kokiu metų laiku gims vaikelis, ir kokių daugiausia rūbų jam prireiks – šiltų ar lengvesnių. Vasaros sezonu, nors ir labai šita, vis tiek reikia pasirūpinti kūdikio šiluma. Neišvengiamai dedamos kepurėlės, kojinaitės, šilti megztukai, jeigu susiruošiate išeiti į lauką pasivažinėti. Vasarai nereikia šiltų kepurėlių, pakaks lengvos tekstūros, nespaudžiančiu, švelnių, kurios tikrai neleis naujagimiui prarasti šilumos. Žiemai šių drabužėlių reikės šiek tiek šiltesnių, na žiemą vaikštinėjimas lauke bus tikrai retesnis bei trumpesnis. Svarbiausia apsipirkinėjimo dalis tai neskubėti pirkti didesnių rūbelių, nebent esate įsitikinę, jog tie rūbeliai būtent artėjančiu sezonu tiks, bei juos apmausite. Geriau pasižvalgyti į būtinesnius dalykus, tokius kaip maudymosi reikmėms skirtos priemonės, sauskelnės, čiulptukai, bei kiti higienos reikmėms skirti dalykai. Apie juos domėtis reikia internete, pasiklausti artimųjų, bei pasirinkti patį kokybiškiausią variantą. Tačiau svarbiausias dalykas yra tai, jog visus nupirktus drabužėlius, išskyrus batus, reikia perplauti namie. Skalbiklis turėtų būti bekvapis tam, jog nealergizuotų kūdikio odos, drabužiai plaunami dėl tos pačios priežasties. Daugelis mamų siūlo šį variantą ne tik dėl kūdikio saugumo, bet ir dėl pačios savo saugumo. Apie nupirktus čiulptukus, daiktus, bei kitas priemones tokios nuomonės nėra, tačiau viskas, kas yra liečiama vaiko, turi būti nudezinfekuota, tam, kad bakterijos negalėtų išplisti. Tiesa, yra tikrai gana saugus, bei kokybiškas būdas kaip vaiko drabužėlius pasidaryti namie ir dar sutaupyti! Tereikia nusipirkti siūlų mezgimui, bei mezgimo sąsiuvinį su raštais. Pasitelkiant vaizduotę bei įgaunant įgūdžių savo rankomis numegsite ne tik raštuotų megztinių, kojinaičių, bet ir apklotuką, kuriuo galėsite drąsiai apkloti ant vaiko lovelę ir patį vaikelį. Jei kils sunkumų su mezgimu, drąsiai galite kreiptis į savo mamą bei močiutę, kuri tikrai drąsiai jums pagelbės vakkert skjegg.

Užbaigiant vaikelių apsipirkinėjio temą, reikėtų paminėti, kad pirmaisiais nėštumo mėnesiais pulti apsipirkinėti tikrai neverta, kadangi norint apsipirkti reikia žinoti ir mažojo lytį. Juk dabar labai svarbu, kokios spalvos drabužėlius pirkti, ar pirkti mašinėles, ar pirkti rožinius batelius, o galbūt sijonėlius su suknelėmis. Tuo labiau tiek berniuko tiek mergaitės priežiūra šiek tiek skiriasi, tad pirmaisiais mėnesiais geriausia pataupyti pinigėlių artėjantiems tikslams, bei džiaugtis naujos gyvybės užsimezgimu!